admin
-1
archive,author,author-admin,author-1,bridge-core-2.3.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Author: admin

[vc_row css_animation="" row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern"][vc_column][vc_column_text] Një projekt konstruksioni konsiston në bashkëveprim, dizenjim, ndërtim dhe rezultate fizike. 5 janë hapat që ndiqen në perfundimin e një rezultati madhor.   Takimi mes klientit dhe shoqërisë që ai ka kontaktuar. Klienti shpreh interesin për një projekt duke diskutuar mbi...